Milieufederatie Groningen laat van zich horen bij hoorzitting EDF

foto inspreken

Dinsdag 15 maart was de hoorzitting over de verleende opsporingvergunning aan het Franse Energiebedrijf EDF. De Natuur en Milieufederatie Groningen was ook aanwezig om haar bezwaren en die van Stichting Marnelandschap nogmaals onder de aandacht te brengen.

EDF kan met deze vergunning onderzoeken of de zoutkoepels bij Pieterburen geschikt zijn voor gasopslag. Het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie organiseerde de hoorzitting.

De Natuur en Milieufederatie Groningen is fel tegenstander van de activiteiten van EDF in dit gebied omdat het een grote negatieve impact zal hebben op het landschap en de leefomgeving.

De inbreng van de Natuur en Milieufederatie Groningen en Stichting Marnelandschap kunt u hieronder lezen.

Contactpersoon: Erik de Waal (e.dewaal@nmfgroningen.nl)



Gerelateerde Documenten





Meer in dit thema...


Deze pagina is gepubliceerd op 15 maart 2011
A+
Ontvang l!cht op groen!
Geef uw naam en email op en u ontvangt minstens zes keer per jaar onze digitale nieuwsbrief!
> Meer info
> Meld je aan
Groene agenda
26
mei

Op zaterdag 26 mei organiseert Tuinindestad een kleurrijk Pinksterbloemfeest, zie www.achtertuim.nl

02
jun
We gaan op pad met schepnetjes en zoekkaarten en onderzoeken (bijna) alles wat we in de sloot tegenkomen. Ook ouders zijn van harte welkom!
> meer agenda items